CENÍK KURZŮ

GUA SHA a akupresurní body první pomoci
GUA SHA (čínská masáž): olejové poškrabávání jadeitovým kamenem, nebo destičkou z buvola vodního. Masáž se provádí nejčastěji na zádech, ale i na jiných částech těla (sternum, ruce, nohy) speciálním léčivým kamenem Jadeitem, který je namočen v třezalkovém oleji a jimž se postupně jemným tlakem poškrabávají záda v několika liniích. Využívá se při nachlazení, kašli, k odstranění myogelóz, k detoxikaci organismu, k povzbuzení látkové výměny, při osteoporóze, zmírnění různých svalových bolesti, při Ischiasu atd. Jedná se o velice účinnou metodu,která je zatím u nás velmi málo využívána, přestože její použití je velice jednoduché i v domácích podmínkách. Naučíte se velice jednoduchým způsobem řešit podle zásad TČM každodenní problémy ve své praxi (velice účinně a rychle pomoci svým klientům), včetně sestavy na uvolnění bolesti zad. Kurz je také vhodný také pro laiky, kteří chtějí pomoci svým blízkým, případně sobě (kašel, nachlazení, detoxikace organismu, bolestivé spasmy). Naučíte se používat Ušní Svíce, ukážeme si základní akupresurní body první pomoci a jejich ošetřování a mnoho dalšího zajímavého.
cena kurzu je 1.300,- Kč
zakončeno certifikátem


Baňkování dle zásad TČM
Tento kurz baňkování je zaměřen na výuku 7 způsobů baňkování. Včetně baňkování vodního. Naučíte se práci se silikonovými baňkami, vakuovými atd. Velice důkladně se budeme věnovat baňkování při celulitidě. V praxi si předvedeme baňkování kloubů, dobu ponechání baněk, baňkování těhotných, dětí atd. Naučíte se, jak baňkami doplňovat, jak vypouštět(podle zásad TČM) a vše potřebné pro profesionální praxi i pro domácí použití.
cena kurzu je 1.500,- Kč
zakončeno certifikátem


Relaxační masáž pro domácí použití
Chcete se naučit masírovat své blízké? Ulevit jim od běžných potíží se zády, pak je právě tento kurz určen pro Vás. Prioritou bude, aby jste se prakticky naučili velice lehkou (protože více se toho za jeden den ani naučit nedá) a účinnou sestavu na uvolnění zad a šíje. Naučíte se používat Ušní svíce.
cena kurzu je 1.300,- Kč (při přihlášení dvou osob)
cena kurzu je 1.500,- Kč (samostatně)
zakončeno certifikátem


Anticelulitidová masáž
Jedná se o velice účinnou masáž noh a hýždí,která ovlivňuje tok lymfy a dokáže zmírnit celulitidu. Jedná se o sestavu velice účinných hmatů z lymfatické masáže a masáže antifibrotické. Naučíte se používat zábaly pro domácí i profesionální použití.
cena kurzu je 1.300,- Kč
zakončeno certifikátem


Masáž horkými lávovými kameny
Během jednoho dne se naučíte sestavu pro záda, nohy a ruce pro domácí i profesionální použití. Jedná se o relaxační masáž, která má ovšem obrovské účinky na organismus. Dokáže uvolnit meridiány a doplnit do těla částečně jang (tolik potřebné teplo).
cena kurzu je 1.500,- Kč
zakončeno certifikátem


Moxování a Ušní svíce (seminář)
Moxování je (zjednodušeně) nahřívání akupunkturních bodů, kterými dodáváme do těla jang (teplo,energie), která nám v dnešním uspěchaném světě velmi schází. Pravidelným moxováním si můžeme prodloužit život, zlepšit výkonnost, plodnost, imunitu. Výborný efekt je u karpálních tunelů atd. Moxování lze výborně provádět i v domácích podmínkách.
cena kurzu je 800,- Kč
zakončeno certifikátem