TRADIČNÍ ČÍNSKÁ MEDICÍNA (TČM)

Pohled na Celulitidu z hlediska TČM
stáhnout

TČM trochu z jiného pohledu ...
stáhnout

Pokud Vás budou zajímat další podrobnosti z TČM ráda se s Vámi setkám na svých kurzech GUA SHA a moxování, kde se tomuto tématu hodně věnuji.
Tímto bych chtěla poděkovat své učitelce Mudr.Doris Danielové, že mne zasvětila do tajů TČM velice srozumitelně a lidsky a s obrovskou trpělivostí.
Také velice moc děkuji svému současnému učiteli Čínskému Mistrovi Georanovi Mi za to,že se se mnou dělí o své obrovské zkušenosti,které jsou většinou předávany z generace na generaci a jsou součásti rodinných tradic.


Pokud máte nějaké zdravotní problémy a nevíte si rady, objednejte se do poradny TČM, kde s Vámi osobně Vaše problémy proberu a pokusíme se najít příčinu. Vždy od 11 do 12 hod budu pracovat v konzultačnním centru, kde můžete přijít bez objednání (ale je to bez záruky, že ná Vás budu mít dostatek času, určitě je lépe se objednat). V případě, že jste z daleka, využijte formulář a já Vám odpovím písemně. Uvědomte si také, že pokud máte určité problémy mnoho let, bude to také nějakou dobu trvat, než se jich zbavíte. Je nutné také změnit stravu a myšlení. Níže si prosím stáhněte formulář, vyplňte a odešlete na kolnikova@seznam.cz

stáhnout dotazník